• Show TV Youtube
  • Show TV Facebook
  • Show TV Twitter
  • Show TV Instagram

Güldür Güldür Show 67. Bölüm / Yarın 20.00

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı Güldür Güldür Show, kahkaha dolu skeçleriyle yarın akşam Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. Güldür Güldür Show’a yeni bölümünde; ünlü türkücü Mahmut Tuncer ve son dönemin konuşulan isimlerinden Edis konuk oluyor.

 

Eşofmanlı Şevket Hoca efsanesi bu hafta giyim ve tarz konularını ele alacak… Program sunucusu Nezaket ve daimi konuklar İbrahim, Mustafa, Mehtap ve Fikri bu sefer moda ile ilgili yaratıcı soruları sınır tanıyacak mı? Eşofmanlı Şevket Hoca, program konuklarını yeterince bilgilendirebilecek mi?

 

Sevgilisi Mesut ile evlenmeye karar veren 30'lu yaşlarındaki Yeter, geçmişteki ve gelecekteki halini karşısında görecek… 20 yaşındaki hali olarak Nezaketi ve 50'li yaşları olarak Burcu'yu karşısında görürse evlilik kararı değişir mi? Yeter, sevgilisinin de geçmişteki ve gelecekteki hallerini görmeye başlaması kafasını daha da karıştıracak mı?

 

Huzurevinde kalmaya başlayan çekirdek çitleyen teyzeler yeni bir macera… Kendilerini çekirdek yiyen teyzelere beğendirmek isteyen İsmail ve Hüseyin neler yapacak? NASA'dan emeki karizmatik emekli Mesut'un huzurevinde ne işi var? Dedesini ziyarete gören şarkıcı Edis ile çekirdek yiyen teyzeler arasında neler yaşanacak? 

 

Damat olmanın 10 altın kuralı nedir? Evlenmek üzere olan Bilal ve Mehtap çifti hayattan hangi acı tecrübeleri ediniyor olacak? Bilal'in eniştesi İbrahim, annesi Sinem ve diğer düğün misafirleriyle akrabalar hangi sürprizleri yaratacak? Düğünde birden bire ortaya çıkan Mahmut Tuncer konuklara hangi sebeple halay çektirecek?

 

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür Show’da!

 

Güldür Güldür Show”, kahkaha dolu skeçlerin yer alacağı yeni bölümüyle, yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!